• bilgi@adresmalatya.com
  • Adres Malatya İletişim No: 05326036791
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,393 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Molla Kasım Mah. Gaziantep Cad. Yeşil Yurt Yemek Fab. 50/1 Yeşilyurt /MALATYA
  • TELEFON: 0422 481 22 22
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ MALATYA

FİRMA HAKKINDA

Yeşil Yurt Yemek Fabrikası ve Tava Fırını Yeşilyurt Belediyesi iştiraki olan Yeşil Yurt İnşaat Taahhüt ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde, faaliyet ilimiz ve bölgemizdeki  toplu yemek sektöründeki büyük eksiği kapatmak amacıyla 2015 Yılının Aralık ayında üretime başlamıştır.

Fabrikamız 500 metrekare kapalı, 400 metrekare açık olmak üzere toplam 900 metre kare üretim alanında günlük 7000 kişiye yemek çıkaracak şekilde,  son model makinelerle modern bir tesis olarak dizayn edilmiştir. Fabrika kapalı alanı iki katlı olup üst kat yemek fabrikası, alt kat ise kontaminasyonları önlemek için izole edilmiş tava fırınından oluşmaktadır.

Fabrika üretim alanın da et ve sebze ayrı ayrı olmak üzere iki adet panel soğuk hava deposu, bir çok yemek fabrikasının kullanmadığı konveksiyonel fırınlar, et ve sebze ayrı ayrı olmak üzere hazırlık üniteleri, en üst düzeyde sanitasyon sağlanabilmesi için bulaşık yıkama bantları, kuru gıda, sarf malzeme ve deterjan grubunun ayrı depolandığı  üç farklı depo, bay-bayan giyinme odaları, duş-lavaboları ve günlük 300kg şerbetli tatlı üretebilme kapasitesine sahip tatlı üretim bandından oluşmaktadır.Üst kat yemek fabrikası ile günlük tabldot ve organizasyon yemekleri, alt kat tava fırını ile daha spesifik yöresel yemekler(Tandır Kebabı, Kağıt Kebabı, Kuzu Dolma, Kuzu İncik vb)  üretilmektedir.

Fabrikamızda çalışan personel kadrosu titiz bir çalışmanın neticesinde oluşturulmuştur. Firmamızın insan kaynakları bölümü işe alımlarda öncelikli olarak ahlaki yapısı ardından iş tecrübesi ve takım çalışmasına uyum sağlayacak, nitelikli personel alınmasına özen göstermiştir. Bu titiz çalışmanın neticesinde ortalama iş tecrübesi on altı yıl olan bir kadro oluşturulmuştur.

Hammadde alımından üretimin tüm aşamalarına tecrübeli Gıda Mühendisleri denetiminde yemekler müşterilerimize thermoboxlarla ulaştırılmaktadır.

Faaliyetimize başladığımız ilk zamanlarda sadece kendi personelimize yemek hizmeti verirken  gelmiş olduğumuz bugünlerde ilimizdeki çok büyük yemek organizasyonlarında firmamızın imzası yer almaya başlamıştır. Lezzet, kalite ve hijyene verdiğimiz önemden dolayı çok kısa bir sürede halkımızın takdirini toplayarak sektörde emin adımlarla yürümeye başlamıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.