• bilgi@adresmalatya.com
  • Adres Malatya İletişim No: 05326036791
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
394 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Özsan Sanayi Sitesi 27. Blok No: 8 Yeşilyurt / Malatya
  • TELEFON: (0422) 238 00 55
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sistem Yangın Söndürme Dolum-Bakım-Satış ve Güvenlik

Firma Hakkında

Şirketimiz, Sistem Yangın Güvenlik olarak  Malatya Merkezli  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti  verebilmek kalitesiyle,sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Sistem Yangın, uzman kadrosu ile Yangın Söndürme Tüpleri Dolumu,Bakımı(ücretsiz),Kontrolü(ücretsiz) ve Fm 200 Elektronik Sistemli,Sprinkleme Sulu Sistemli, Yangın Güvenlik Sistemleri, Araç Kaput Sistemi,Yolcu Otobüsleri Elektronik Söndürme  Sistemi,Yangın Dolapları( sıva üstü-sıva altı,konsept ve estetik),Mutfak Davlumbaz Sistemi ile yangın sarf malzemesi satışı  taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Sistem Yangın , hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

Hizmetlerimiz  ,Müşteri firmaya değil firma müşteriye odaklı (tek tüp gelmezler demeyin servis araçlarımız sürekli çarşı merkezde ve ilçelerde) çalışanlarınıza Temel Yangın Eğitimi verip ayrıca belgelendirebiliriz, aynı zaman da işyeri tatil günlerin de acil işlerinizde de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Belgelerimiz, TSE- HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi)  ve Eğitim Sertifikalarımızla deneyimli,donanımlı bir yapıya sahibiz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.