• bilgi@adresmalatya.com
  • Adres Malatya İletişim No: 05326036791
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
408 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erkan Canbay
  • ADRES: Özsan Sanayi Sitesi 15. Blok No:6 Yeşilyurt Malatya
  • TELEFON: 0422 238 23 15
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Netsan Yangın Söndürme Cihazları Hakkında

Şirketimiz, Netsan Yangın Güvenlik olarak  Malatya Merkezli  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti  verebilmek kalitesiyle,sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Netsan Yangın, uzman kadrosu ile Yangın Söndürme Tüpleri Dolumu,Bakımı(ücretsiz),Kontrolü(ücretsiz) ve Fm 200 Elektronik Sistemli,Sprinkleme Sulu Sistemli, Yangın Güvenlik Sistemleri, Araç Kaput Sistemi,Yolcu Otobüsleri Elektronik Söndürme  Sistemi,Yangın Dolapları( sıva üstü-sıva altı,konsept ve estetik),Mutfak Davlumbaz Sistemi ile yangın sarf malzemesi satışı  taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Netsan Yangın , hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

Hizmetlerimiz  ,Müşteri firmaya değil firma müşteriye odaklı (tek tüp gelmezler demeyin servis araçlarımız sürekli çarşı merkezde ve ilçelerde) çalışanlarınıza Temel Yangın Eğitimi verip ayrıca belgelendirebiliriz, aynı zaman da işyeri tatil günlerin de acil işlerinizde de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Belgelerimiz, TSE- HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi)  ve Eğitim Sertifikalarımızla deneyimli,donanımlı bir yapıya sahibiz.

Referanslarımız;

* Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi  * Sağlık İl Müdürlüğü   * Ilsan Tekstil  *Ilıcaklar(petrol,lastik)Grup * Malatya A.V.M   * Yeşilyurt Belediyesi  * TCDD   * Media Markt *İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği   * Gözde Hastaneler Grubu  * Opet istasyonları   * Urma Renault Otomotiv

KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.