• bilgi@adresmalatya.com
  • Adres Malatya İletişim No: 05326036791
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
517 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HASAN YAĞMUR
  • ADRES: İstiklal Mahallesi Cengiz Topel Cd. 16/1 44110 Battalgazi/Malatya Türkiye
  • TELEFON: 0 (422) 606 0344
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Malatyagerçek adlı haber sitesi 2010 yılının Aralık ayında kuruldu. Gündemi yakalayan haberleriyle faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.

Site içeriğinde genel olarak Malatya’da öne çıkan güncel haber ve gelişmeleri bulabilirsiniz. Spordan siyasete, güncel konulardan ekonomiye, kültürden eğitime malatya haberleri sitesi üzerinden takip edilebiliyor.

malatyagercek.com’da Malatya iline ait haberlerin yanı sıra ülkemizin diğer illerinde ve hatta dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri de en güncel haliyle görebilirsiniz. İşletim sistemleri, anti-virüs yazılımları, sosyal ağlar, cep telefonları ve teknoloji dünyasına ait diğer tüm ilgi çekici haber ve yazılar bu adreste bulunabiliyor.

İnternet sitesinde yer alan haberleri dilediğiniz takdirde, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden sevdikleriniz ile tek bir tuşa basarak paylaşabilmektesiniz. Haberin üzerinde yer alan Tweetle veya diğer sosyal ağlara ait logoları tuşlayarak tüm çevrenize malatyagercek.com tarafından hazırlanan haberleri gösterebilirsiniz.

Foto galeri ve video galeri bölümlerimizde haberlere ait fotoğraf ve videolar paylaşılıyor. Sitede yer alan seri ilanlar bölümünü, emlak – 2.el eşya – otomobil ve personel ilanı gibi amaçlar için kullanabiliyor. Ayrıca firmanız var ise firma rehberi bölümümüzden, firmanızı tanıtabilecek veya ihtiyacınız olan firmaları görebileceksiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.