• bilgi@adresmalatya.com
  • Adres Malatya İletişim No: 05326036791
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
486 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İzzetiye Mahallesi, Ferhadiye Sokak No: 7/A, 44200 Yeşilyurt/Malatya
  • TELEFON: 0 422 325 82 81
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Hasbihan Kahvaltı Salonu Malatya’da bulunan siz değerli misafirlerimize 1982 yılından bu yana babadan oğullara aktarılarak bu zamanlara her yıl biraz daha büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Hasbihan Kahvaltı Salonu, huzur dolu bir ortamda kahvaltı yapmanız, hoş vakitli gün geçirmeniz için sizlere hizmet veren bir aile işletmesidir. Hasbihan Kahvaltı Salonu Malatya çarşı merkezinde hizmet vermektedir.

Hasbihan Kahvaltı Salonumuzda hem sizler hem de çocuklarınız için alanlarımız mevcuttur. Çocuklarınız için oyun alanları, araçlarınız için otopark hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hasbihan Kahvaltı Salonumuz da kapalı ve açık alanlarda bulunmaktadır. Kapalı alanda soğuk ve rüzgarlı havalarda içeride rahatlıkla keyfinize bakabilirsiniz. Açık alanlarda ise ağaçların ve gökyüzünün altında gölgelikli alanlar bulunmaktadır.

1982 yılında Beyaz Saray Restoran işletmeciliği yaparak lezzet dünyasındaki yerini alan işletmemiz 2010 yılından itibaren Hasbihan Kahvaltı Salonu ismiyle yeni yerinde siz değerli konuklarımıza servis vermektedir. Salonumuz, aradan geçen 8 yıl gibi kısa bir sürede yılın 12 ayı, hafta içi ve hafta sonu öncelikli tercih edilen mekanlar arasındaki yerini almayı başarmıştır.Geniş ürün yelpazesine sahip olan işletmemizde kendimize ait olan benzersiz tatlar ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.