• bilgi@adresmalatya.com
  • Adres Malatya İletişim No: 05326036791

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

1 Ekim 2017 18:01

5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı kapılarını açıyor

5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı kapılarını açıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafında 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında 5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) düzenlenecektir. 

  1. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde Büyükşehir Belediye Yanı Fuar alanında açılacak. Sektörün önde gelen firmaları (İnşaat, Yapı, Mobilya, Dekorasyon v.b) Malatya’da bir araya getiriyor.
  2. Malatya Yapı ve Dekorasyon Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) Malatya yatırımcı kamu kuruluşlarını ve yapı profesyonellerini bir araya getirerek yapı sektörünün nabzını tutacak.

49 firma fuarda yer alacak

49 firmanın katılacağı fuarda, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör ve pazar içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüz yüze buluşma gibi birçok imkân sunma fırsatı sağlayacak. Ayrıca katılımcı firmaların, yeni pazarlar bulması, hem bölge hem de çevre illerin ihtiyaçlarını belirlemeleri ve sipariş almalarını sağlayacakları bir fuar olacaktır.

  1. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF), sektöründeki yeniliklerin sergilenecek ve çok sayıda farklı ürün segmentini aynı çatı altında buluşturacak. Ziyaretçiler; Yapı, dekorasyon, inşaat, mobilya v.s en son teknolojiler ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olacaklar.
  2. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarımız (MAYDEF); Türk yapı malzemesi sektörünün öncü firmalarını, mimarlar, mühendisler, müteâhhitler, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonellerini bir araya getirecek.

Bu yıl 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar; Firmaların, sektördeki diğer üreticilerle buluşarak farklı ihtiyaçlarını karşılayabildiği, en yeni trendleri ve teknolojik gelişmeleri takip edebilecekler.

Ziyaretçilerin ise evlerinde, iş yerlerinde ve günlük hayatta kullanabilecekleri modern ve ergonomik tüm dekorasyon malzeme ve mobilyalarının topluca görme ve inceleme fırsatı bulabilecekler.

Fuar Ziyaret Saatleri 11.00 – 19.00

Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) ziyaret saatleri 11.00 – 19.00 saatlerinde Malatyalılara hizmet verecek.

Programın Adı: 5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF)

Açılış Tarihi:      4 Ekim 2017 – ÇARŞAMBA

Açılış Saati:        11.00

Yer:                      Büyükşehir Belediyesi Yanı Fuar Alanı

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Sıvı Dolum Makinası 10 Mart 2018 14:31 CEVAPLA

    Sayın fuar çalışanlarına yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar..