• bilgi@adresmalatya.com
  • Adres Malatya İletişim No: 05326036791
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,290 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gıda Toptancılar Sitesi F Blok No: 1-2 Battalgazi / Malatya
  • TELEFON: 0 422 311 01 55
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ MALATYA

FİRMA HAKKINDA

Firma Hakkında

1990’lı yılların başlarında; Gıda pazarlaması, inşaat ve giyim sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerimizin yemek ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla kurulan mutfağımız ilerleyen yıllar içerisinde tanış firmaların yemek talebinde bulunmaları ile ticari bir kimliğe kavuşan şirketimiz 1996 yılında DAMAK YEMEK FABRİKASI unvanı ile sektöründe faaliyetine başladı.

Şirket yönetimini 1998 yılından itibaren Vahit ABACI ve Kadir KARACA birlikte sürdürmektedir. Yemek fabrıkamız; Tabldot yemek servisi ve Özel (Catring) yemek servisi hizmetlerini vermektedir. Tabldot yemek servisi ile Kamu ve özel sektöre ait iş yerleri, fabrika, okul ,yurt ve şantiye personelinin (kahvatı, öğlen ve akşam) yemeklerini adresleinde servis ediyoruz. Özel (Catring) yemek servisi ile mevlit, taziye , dügün, nişan, açılış ve toplantı yemeklerini adres teslimi servis ediyoruz. Bu hizmetlerimizi 650 metrekarelik işyerimizde 5 adet dağıtım aracımız ile sağlamaktayız. Tecrübeli  personelimizle Gıda mühendisimiz kontrolunde ürettiğimiz yemeklerimizi; siz değerli müşterilerimizin damak tadına sunmaktayız.

Yemek talebini sürekli kılan müşteri memnuniyetidir. günümüzde insanları endişelendiren hadiselerden biride gıda güvenligidir. Yediği ve ikram ettiği yemeklerde hangi ürünlerin nasıl kullanıldığını bilememekte tedirğinlik yaşamakta. bu endişelerden kurtulmanın yolu  yemek üretim yerlerini sık sık ziyaret edip görüp incelemektir. Sizleri sık sık ziyaretimize bekleriz. Sizlerin bu hassasiyetini bildiğimiz için malzeme tedarikinde evimize alırcasına titizlik gösteriyoruz. Hijenik bir ortamda üretiyor servis ediyoruz; bir büyüğümün nasihatını hiç unutmam. pişirdiğini sen yiyorsan mesele yok.kendine ayrıca pişiriyorsan orayı kapat demişti. Yakında 20. yılımızı kutlayacağız. Bu sizlerin güveninin eseri; sizlerin bu güvenini dahada yüksek noktalara çıkarma gayretindeyiz. Sizleri daha yakınımızda; imalatımızda görmek istiyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.